AAYLA Syberyjska Szamanka na Dolnym Śląsku od 22 czerwca do 1 lipca 2018
14 czerwca 2018

Motherdrum Healing – 25-27.08.2017

Informacje i zgłoszenia

Polska:
tel. +48 500 107 860
kwarcek1@tlen.pl

Niemcy:
info@impuls.team
tel. +49 179 549 76 58

Wyrównanie energii


od 25 do 27.08 (uczestnictwo przez cały weekend) donacja min. 450 zł
26 lub 27.08 (uczestnictwo jednodniowe) donacja min. 280 zł

Donacje z wyrównania energii będą przeznaczone na rozwój Kryształowej Góry w Kraskowie - miejsce do celów seminaryjnych, medytacyjnych i służące rozwojowi osobistemu.
UZDRAWIANIE BĘBNEM MOTHERDRUM

W pierwotnym rytmie bębna Motherdrum czujemy dźwięki duszy Matki Ziemi. Każdy bęben Motherdrum jest pełen mądrości, miłości i dobra. Wspiera powrót do najgłębszych warstw naszego schematu budowy, który zawiera informacje o zdrowiu, przeznaczeniu i pochodzeniu. Oryginalny bęben Motherdrum może być wykorzystany do uzdrowienia nas samych i uzdrowienia Matki Ziemi. Motherdrum healer – ten, którego bęben prowadzi, „mówi” mu jak ma grać. On jest tylko kanałem, przez który płynie energia. Na bębnie gra dwoma pałkami w szybkim jednostajnym rytmie harmonizującym ziemię, powietrze i każdą komórkę. Bęben otwiera wszystkie zmysły, możemy poczuć się wolni, harmonijnie zespoleni. Wszystko jest możliwe – zerwanie ze „starym”, siła i odwaga do zmian, wewnętrzna przemiana, uzdrowienie drzewa przodków. Przy pomocy leczniczych minerałów i roślin staje się jeszcze silniejszym impulsem do dokonania zmian i uzdrowienia.

ISTOTY KAMIENI

Od dawien dawna wiadome jest, że kamienie lecznicze transmitują częstotliwości i informacje. Mogą być one przekazane człowiekowi w postaci ozdrowieńczego impulsu. Każdy z takich minerałów posiada „sygnaturę”, która „nadawana” jest w historii jego tworzenia i każdy z nich ma swoje przesłanie. Minerały ułożone w kręgu wytwarzają pole energetyczne o wiele silniejsze niż pole wytwarzane przez pojedynczy kamień. Powstaje silne pole, w którym działa energia całej istoty minerału. W pracy z kamiennym kręgiem (medyczny krąg) może nastąpić głęboki kontakt z istotą kamienia. Poprzez ten kontakt możliwe jest doświadczenie jej energii i poczucie jak ona na nas oddziałuje. Dzięki tym głębokim impulsom leczenie przebiega o wiele łatwiej i szybciej. Praca z odpowiednimi dla nas kamieniami, praca z ich istotami, może wzbudzić energię zdrowia, czyli stanu obecnego (chorobowego) przemienić w energię stanu oczekiwanego (zdrowego).

POMOCNICY ROŚLIN

Moc zapachu rośliny i tkwiąca w niej istota definiuje się poprzez jej środowisko życia, tradycyjne medyczne właściwości, etnobotaniczne związki i jej podstawowe zaszeregowania. Wizerunek roślin jest na wskroś autentycznym wyrażeniem jego duchowego elementu w służbie tworzenia. Siła roślin prowadzi nas dokładnie do miejsca, w którym przywrócony jest naturalny porządek. Zapachy i odpowiadające im obrazy są kluczem do głosu naszego serca. Niestety ten głos często zagłuszany jest przez nasz umysł w codziennej rutynie i przekonania. Dzięki paleniu ziół możemy ponownie go usłyszeć. Wchłaniamy wtedy subtelną, regulującą, wonną moc roślinnego bogactwa. Thomas Kinkele, niemiecki szaman zapachów, wyczuł ich ogromną siłę oraz „sygnaturę” i umożliwił nam w cudowny sposób komunikację z zapachami roślin.