Motherdrum Healing – 25-27.08.2017
12 sierpnia 2017
Artykuł o naszym miejscu w magazynie „Czwarty Wymiar”
17 czerwca 2018

AAYLA Syberyjska Szamanka na Dolnym Śląsku od 22 czerwca do 1 lipca 2018

Aayla to jedna z 7 szamanów na świecie, która zna drogę do wszystkich czterech światów

Plan wydarzeń

22 - 24 czerwiec (piątek - niedziela) wykłady i rytuały w trakcie

HARMONII KOSMOSU XVI Zlot Wolnych Ludzi

Miejsce: Zalew Sulistrowice,
Masyw Ślęży k/Wrocławia
harmoniakosmosu.pl

Cykl spotkań w Studio Jogi „Drzewo Życia“
Wrocław, ul. Tęczowa 57, godz. 19.00 - 21.00
25 czerwiec (poniedziałek)

Energetyczne oczyszczenie macicy

wykład dla pań i panów, rytuał tylko dla pań
Koszt: 65 zł panie, 40 zł panowie.
Jeśli pan przyprowadzi swoją partnerkę nie płaci nic.
Syberyjscy szamani postrzegają macicę kobiety jako pralkę, ponieważ zabiera od mężczyzny jego ciężką negatywną energię i oczyszcza ją. W ten sposób mężczyzna otrzymuje czystą i żywą energią z powrotem. Macica kobiety oczyszcza nawet linie przodków mężczyzny, przez co jego los może się zwrócić w pozytwną stronę. Oczyszczona macica i całe ciało kobiety wypełnia się kosmiczną energią. Jeśli kobieta jest w ciąży jej płód rozwija się wykorzystując tę energię. Taki „czysty i żywy” stan macicy wpływa bezpośrednio na mężczyznę, na jakiego sukces i dobrobyt, który wnosi do rodziny. Czysta macica daruje kobiecie młodość, zdrowie, atrakcyjność, radość życia i powoduje, że jej oczy błyszczą i pięknieją. Syberyjska szamanka Aayla podzieli się z wami wyjątkową wiedzą o energetycznym znaczeniu macicy i nauczy was specjalnego ćwiczenia oczyszczającego, które będzie można samodzielnie praktykować w domu.

26 czerwiec (wtorek)

Wypędzenie ducha choroby

wykład i rytuał
Koszt: 65 zł od osoby

Wypędzenie ducha choroby Zapewne słyszeliście, że niektórzy ludzie często chorują, a niektórzy, nawet kiedy przebywają długo w chłodzie lub cierpią głód, pozostają w zdrowiu. Dlaczego? Duch choroby jest wiecznie głodnym duchem podziemnego świata. Emocje emitowane przez człowieka do świata zewnętrznego są energią, którą żywią się duchy. Duchy choroby towarzyszą chętnie tym ludziom, którzy produkują negatywne emocje. Z punktu widzenia szamanizmu syberyjskiego stan zdrowia człowieka kształtuje się przez energetyczne powiązanie z jego przodkami i z siłą rodu „Kut“. Często niestety jest tak, że siła „Kut“ jest słaba. Duch choroby wykorzystuje tę sytuację i zaczyna żywić się tą siłą/energią. Kiedy się nasyci, staje się silny i ma bezpośredni wpływ na nasze fizyczne ciało. Duchy choroby nie posiadają fizycznego ciała. Wykorzystują ciała bakterii, wirusów oraz pasożytów jako środek transportu do ludzkiego ciała. Jeśli jakieś bakterie bądź wirusy dostaną się do naszego organizmu jest szansa, że mimo swojej niszczycielskiej działalności, nie rozwiną się. A to świadczy o tym, że chroni nas siła „Kut“. Po prostu bakteria lub inny pasożyt nie pożyje długo w naszym ciele. Podczas tego warsztatu dowiecie się więcej o sile „Kut“ oraz o połączeniu z przodkami i doświadczycie szamańskiego rytuału uwalniającego od duchów choroby.

27 czerwiec (środa)

Medytacja „Pole Miłości“

Koszt: dobrowolne donacje

Zapraszamy Cię, Twoich bliskich i przyjaciół do wspólnej modlitwy „Pole Miłości”, którą poprowadzi dla nas syberyjska szamanka Aayla. Prosimy Cię o to byś stał się częścią tej modlitwy i zaprosił do niej ludzi o otwartej duszy, szczerym sercu, dla których przyszłość Polski, ich rodzin, ich przodkowie są ważni. Im więcej ludzi weźmie w niej udział, tym większe stworzymy „Pole Miłości”, przez co oddziaływanie modlitwy będzie miało cudownę moc rażenia.

Informacje i zgłoszenia: julka.kosa@gmail.com
lub w wydarzeniu na FB Studia „Drzewo Życia“

28 czerwiec (czwartek)

Uwolnienie i energetyczne oczyszczenie podziemnego kompleksu Osówka

Miejsce i czas: godz. 12.00 zbiórka przed wejściem
do podziemii, 58-340 Sierpnica, Świerkowa 29d
Informacje i organizacja: Dominika Szczeplik,
tel. 0048 609 301 130

29 czerwiec - 1 lipiec (piątek od 19.00 do niedzieli do 17.00)

SIŁA PRZO DKÓW cz. 1 Seminarium weekendowe

Miejsce: Kryształowa Góra w Kraskowie
Źródło Wody Życia, cristallica.pl
58-124 Marcinowice, Krasków 11a
Koszt seminarium: 550 zł (bez noclegów i wyżywienia)
Cykl seminariów „Siła przodków” składa się z trzech części.
W Kraskowie odbędzie się jego pierwsza odsłona pod tytułem „Energia przodków”. Składają się na nią zagadnienia związane z drzewem genealogicznym, połączenie z duchem przodków, szamańskie wstawiennictwo za żyjących i zmarłych krewnych, harmonizacja męskiej i żeńskiej linii przodków, szamański rytuał oczyszczający miejsce naszego zamieszkania oraz kontakt z duchem pieniędzy. Dla kobiet przewidziany jest rytuał oczyszczania macicy, a dla mężczyzn temat drogi do sukcesu. Rezultaty stosowania szamańskich ćwiczeń i rytuałów z kursu „Siła przodków” to zdrowa i zgodna rodzina, harmoniczne związki, miłość i wzajemne zrozumienie, pomyślność i dobrobyt.

Informacje i zgłoszenia: Kasia Golembiowski
info@impuls.team, tel. 0049 179 549 76 58

aaylashaman.com